No Country League Start (BST+2h) Home Team Result Away Team Status Minute HT ET Penalties Home Yellow Cards Home Red Cards Away Yellow Cards Away Red Cards Scorers
001 IRAN IPL 16:30 MACHINE SAZI TABRIZ 0-1 MASHHAD FC Second Half 90 0-1 - - 3 - 2 - JERKOVIC GORAN(26)
002 IRAN IPL 16:30 PERSEPOLIS FC 3-3 ZOB AHAN Second Half 90 1-2 - - 3 - - - (Pen83)TAREMI MEHDI
003 IRAN IPL 16:30 SANAT NAFT 0-1 FOOLAD FC Second Half 90 0-1 - - 1 - 2 - RAHMANI BAKHTIAR(31)
004 IRAN IPL 16:30 SEPAHAN FC 2-0 TRACTOR SAZI Second Half 90 1-0 - - 1 - 1 - (41)MOHAMMADI MEHRDAD
005 INDIA IL 16:35 BENGALURU FC 3-0 CHURCHILL BROTHERS Second Half 90 2-0 - - - - - - (84)DESSAI MANDAR
006 INDIA IL 16:35 MUMBAI FC 0-4 EAST BENGAL Second Half 89 0-2 - - - - - - PLAZA WILLIS(68)
007 ALBANIA SL 17:00 FK KUKESI 2-1 LACI Second Half 71 1-0 - - - - - - (53)PEJIC PERO
008 ALBANIA SL 17:00 VLLAZNIA 1-1 KORABI PESHKOPI Second Half 68 1-0 - - - - - - PRENCI ELVIS(49)
009 AUSTRIA BL 17:00 AUSTRIA VIENNA 4-1 STURM GRAZ Second Half 70 2-0 - - 1 - - - ATIK BARIS(60)
010 BULGARIA 1PFL 17:00 LEVSKI SOFIA 0-3 CSKA-SOFIA Second Half 69 0-2 - - 3 - 2 - KARANGA FERNANDO(53)
011 DENMARK SL 17:00 FC MIDTJYLLAND 2-1 FC NORDSJAELLAND Second Half 68 2-1 - - 2 - 2 - (43)NOVAK FILIP
012 ENGLAND EPL 17:00 SOUTHAMPTON 0-0 HULL CITY Second Half 69 0-0 - - - - - - -
013 ENGLAND EPL 17:00 STOKE CITY 0-0 WEST HAM Second Half 68 0-0 - - 1 - - - -
014 ENGLAND EPL 17:00 SUNDERLAND 0-0 BOURNEMOUTH Second Half 68 0-0 - - 1 - 1 - -
015 ENGLAND EPL 17:00 WEST BROM 0-1 LEICESTER Second Half 68 0-1 - - 2 - 2 - VARDY JAMIE(43)
016 ENGLAND ECH 17:00 BARNSLEY 1-1 BURTON ALBION Second Half 65 1-0 - - 1 - 1 - VARNEY LUKE(52)
017 ENGLAND ECH 17:00 BIRMINGHAM 1-0 HUDDERSFIELD Second Half 65 1-0 - - 1 1 2 - (41)GROUNDS JONATHAN
018 ENGLAND ECH 17:00 BLACKBURN 1-0 ASTON VILLA Second Half 69 0-0 - - - - - - (54)GRAHAM DANNY
019 ENGLAND ECH 17:00 DERBY 3-1 WOLVES Second Half 67 2-1 - - - - 1 1 (57)BRYSON CRAIG
020 ENGLAND ECH 17:00 FULHAM 1-1 BRENTFORD Second Half 64 1-1 - - - - - - YENNARIS NICO(34)
021 ENGLAND ECH 17:00 IPSWICH 0-0 SHEFFIELD WED Second Half 68 0-0 - - 1 - - - -
022 ENGLAND ECH 17:00 LEEDS 2-3 NORWICH Second Half 67 1-3 - - - - - - (49)BARTLEY KYLE
023 ENGLAND ECH 17:00 PRESTON 1-1 ROTHERHAM Second Half 67 1-1 - - - - - - (41)MAY STEVIE
024 ENGLAND ECH 17:00 QPR 2-0 NOTTM FOREST Second Half 68 0-0 - - 1 - - - (60)LYNCH JOEL
025 ENGLAND ECH 17:00 READING 1-0 WIGAN Second Half 59 1-0 - - 1 - - - (6)KERMORGANT YANN
026 ENGLAND EL2 17:00 ACCRINGTON ST 1-3 LUTON Second Half 68 1-1 - - - - - - VASSELL ISAAC(54)
027 ENGLAND EL2 17:00 BARNET 3-0 GRIMSBY Second Half 68 2-0 - - - - - - (53)WESTON CURTIS
028 ENGLAND EL2 17:00 CAMBRIDGE UNITED 1-0 CRAWLEY TOWN Second Half 68 1-0 - - - - - - (35)WHARTON SCOTT
029 ENGLAND EL2 17:00 CARLISLE 2-1 NEWPORT COUNTY Second Half 68 0-1 - - - - - - (60)ADAMS NICKY
030 ENGLAND EL2 17:00 CHELTENHAM 1-0 HARTLEPOOL Second Half 68 1-0 - - - - - - (17)WRIGHT DANIEL
031 ENGLAND EL2 17:00 DONCASTER 1-2 EXETER Second Half 68 1-1 - - - - - - (26)COPPINGER JAMES
032 ENGLAND EL2 17:00 LEYTON ORIENT 1-1 COLCHESTER Second Half 68 0-1 - - - - - - (52)SEMEDO SANDRO
033 ENGLAND EL2 17:00 MANSFIELD 0-1 PORTSMOUTH Second Half 68 0-0 - - - - - - BAKER CARL(56)
034 ENGLAND EL2 17:00 MORECAMBE 0-0 WYCOMBE Second Half 68 0-0 - - - - - - -
035 ENGLAND EL2 17:00 NOTTS COUNTY 1-0 BLACKPOOL Second Half 68 1-0 - - - - - - (34)DUFFY RICHARD
036 ENGLAND EL2 17:00 PLYMOUTH 0-1 CREWE Second Half 68 0-1 - - - - - - JONES JAMES(6)
037 ENGLAND EL2 17:00 YEOVIL 1-1 STEVENAGE Second Half 68 1-0 - - - - - - MCQUOID JOSH(53)
038 ENGLAND NLN 17:00 AFC FYLDE 3-2 WORCESTER Second Half 68 2-1 - - - - - - (58)BOND ANDY
039 ENGLAND NLN 17:00 AFC TELFORD UTD 0-0 HARROGATE TOWN Second Half 68 0-0 - - - - - - -
040 ENGLAND NLN 17:00 ALFRETON 2-3 NUNEATON Second Half 67 1-2 - - - - - - CHAMBERS ASHLEY(68)
041 ENGLAND NLN 17:00 BRACKLEY TOWN 4-1 STALYBRIDGE Second Half 67 3-0 - - - - - - AHMADI PORYA(54)
042 ENGLAND NLN 17:00 CHORLEY 0-1 FC HALIFAX TOWN Second Half 67 0-1 - - - - - - DENTON TOM(40)
043 ENGLAND NLN 17:00 CURZON ASHTON 4-1 BOSTON UTD Second Half 68 1-1 - - - - - - (56)HALL RYAN
044 ENGLAND NLN 17:00 FC UTD OF MANCHESTER 3-1 GAINSBOROUGH Second Half 67 1-1 - - - - - - (60)WOLFENDEN MATT
045 ENGLAND NLN 17:00 KIDDERMINSTER 2-0 BRADFORD PARK AVENUE Second Half 66 2-0 - - - - - - (41)TUNNICLIFFE JORDAN
046 ENGLAND NLN 17:00 SALFORD CITY 4-1 DARLINGTON 1883 Second Half 66 3-1 - - - - - - (53)HORSFALL FRASER
047 ENGLAND NLN 17:00 STOCKPORT 1-0 GLOUCESTER CITY Second Half 68 0-0 - - - - - - (56)LLOYD DANNY
048 ENGLAND NLN 17:00 TAMWORTH 1-1 ALTRINCHAM Second Half 68 0-1 - - - - - - (52)POWELL CALLUM
049 ENGLAND NLS 17:00 BATH CITY 2-0 WELLING Second Half 69 2-0 - - - - - - (24)WATKINS ANDY
050 ENGLAND NLS 17:00 BISHOP S STORTFORD 4-0 TRURO CITY Second Half 70 4-0 - - - - - - (39)GREENE AARON
051 ENGLAND NLS 17:00 EAST THURROCK UNITED 1-1 WEALDSTONE Second Half 69 1-1 - - - - - - WHITE JOE(43)
052 ENGLAND NLS 17:00 EASTBOURNE BOROUGH 1-0 ST ALBANS Second Half 67 0-0 - - - - - - (49)PINNEY NATHANIEL
053 ENGLAND NLS 17:00 EBBSFLEET UNITED 2-0 OXFORD CITY Second Half 67 1-0 - - - - - - (Own46)LOUIS JEFFERSON
054 ENGLAND NLS 17:00 GOSPORT BOROUGH 2-2 WHITEHAWK Second Half 67 1-0 - - - - - - MILLS DANNY(50)
055 ENGLAND NLS 17:00 HAMPTON & RICHMOND 1-0 CONCORD RANGERS Second Half 68 1-0 - - - - - - (28)COLLIER NATHAN
056 ENGLAND NLS 17:00 HEMEL HEMPSTEAD TOWN 0-3 WESTON SUPER MARE Second Half 67 0-1 - - - - - - GREENSLADE DANNY(41)
057 ENGLAND NLS 17:00 HUNGERFORD TOWN 0-0 CHELMSFORD Second Half 67 0-0 - - - - - - -
058 ENGLAND NLS 17:00 MARGATE 0-3 MAIDENHEAD Second Half 69 0-1 - - - - - - PRITCHARD HARRY(59)
059 ENGLAND NLS 17:00 POOLE TOWN 2-1 DARTFORD Second Half 68 2-1 - - - - - - (39)DEVLIN STEVE
060 FAROE ISLANDS PR 17:00 B36 TORSHAVN 4-0 IF FUGLAFJORDUR Second Half 68 4-0 - - - - - - (45+1)HEINESEN BENJAMIN
061 FINLAND YKK 17:00 AC OULU 1-0 GNISTAN Second Half 68 1-0 - - - - - - (22)AUVINEN EERO-MATTI
062 FINLAND YKK 17:00 HAKA 0-3 HONKA Second Half 67 0-2 - - - 1 - - AIJALA ILARI(58)
063 GREECE FL 17:00 OFI 1-0 APOLLON SMIRNIS Second Half 66 0-0 - - - - - - (54)MANOS DIMITRIS
064 MALTA PR 17:00 MOSTA FC 0-0 FLORIANA FC Second Half 69 0-0 - - - - - - -
065 MALTA PR 17:00 VALLETTA FC 0-2 TARXIEN RAINBOWS Second Half 69 0-1 - - - - - - BAKER EBIABOWEI(62)
066 NORTHERN IRELAND PR 17:00 BALLINAMALLARD UTD 3-1 CARRICK RANGERS Second Half 69 3-1 - - - - - - (40)CURRAN RYAN
067 NORTHERN IRELAND PR 17:00 CLIFTONVILLE FC 1-3 LINFIELD Second Half 68 1-0 - - - 1 - - WATERWORTH ANDREW(Pen60)
068 NORTHERN IRELAND PR 17:00 COLERAINE FC 1-1 BALLYMENA UNITED Second Half 66 1-1 - - - - - - BALMER KOFI(22)
069 NORTHERN IRELAND PR 17:00 CRUSADERS FC 4-1 GLENAVON FC Second Half 67 4-0 - - - - - - NORTON ROBBIE(58)
070 NORTHERN IRELAND PR 17:00 DUNGANNON SWIFTS 1-0 PORTADOWN FC Second Half 65 0-0 - - - - - - (50)FITZPATRICK TERRY
071 NORTHERN IRELAND PR 17:00 GLENTORAN FC 0-1 ARDS Second Half 69 0-1 - - - - - - CHERRY KYLE(29)
072 ROMANIA 3S1 17:00 STIINTA MIROSLAVA 1-0 CETATE RASNOV Second Half 67 1-0 - - - - - -
073 ROMANIA 3S2 17:00 CS TUNARI 1-2 VIITORUL DOMNESTI Second Half 65 0-1 - - - - - -
074 ROMANIA 3S3 17:00 CONCORDIA II 1-3 SCM PITESTI Second Half 68 0-2 - - - - - -
075 ROMANIA 3S4 17:00 CSM SCOLAR RESITA 4-0 GLORIA CERMEI Second Half 68 4-0 - - - - - -
076 ROMANIA 3S4 17:00 PERFORMANTA IGHIU 2-0 ACS INDUSTRIA GALDA Second Half 67 2-0 - - - - - -
077 ROMANIA 3S4 17:00 RIPENSIA TIMISOARA 3-1 UNIREA ALBA IULIA Second Half 67 2-1 - - - - - -
078 ROMANIA 3S4 17:00 UTA BATRANA DOAMNA II 1-3 CETATE DEVA Second Half 69 0-3 - - - - - -
079 RUSSIA FNL 17:00 KUBAN 0-0 DINAMO MOSCOW Second Half 68 0-0 - - 1 - 2 - -
080 RUSSIA FNL 17:00 MORDOVIA SARANSK 0-1 BALTIKA Second Half 68 0-1 - - - - 2 - SERDYUK ARTYOM(31)
081 SCOTLAND SPL 17:00 ABERDEEN 0-0 ST JOHNSTONE Second Half 68 0-0 - - 2 - 2 - -
082 SCOTLAND SPL 17:00 HAMILTON ACADEMICAL 0-2 KILMARNOCK Second Half 69 0-2 - - 1 - 1 - JONES JORDAN(23)
083 SCOTLAND SPL 17:00 HEART OF MIDLOTHIAN 0-1 PARTICK Second Half 68 0-0 - - - - 1 - DOOLAN KRIS(50)
084 SCOTLAND SPL 17:00 MOTHERWELL 1-3 DUNDEE Second Half 68 0-1 - - - - 1 - O HARA MARK(56)
085 SCOTLAND SCH 17:00 AYR UTD 0-3 HIBERNIAN Second Half 69 0-2 - - - - - - KEATINGS JAMES(66)
086 SCOTLAND SCH 17:00 DUNFERMLINE 2-1 MORTON Second Half 68 1-1 - - - - - - (51)MOFFAT MICHAEL
087 SCOTLAND SCH 17:00 FALKIRK 1-1 QUEEN OF THE SOUTH Second Half 66 1-1 - - - - - - (31)AUSTIN NATHAN
088 SCOTLAND SCH 17:00 ST MIRREN 4-0 RAITH ROVERS Second Half 70 2-0 - - - - - - (59)MALLAN STEVIE
089 SCOTLAND SL1 17:00 ALLOA ATHLETIC 0-0 STRANRAER Second Half 68 0-0 - - - - - - -
090 SCOTLAND SL1 17:00 BRECHIN 1-0 ALBION ROVERS Second Half 71 0-0 - - - - - - (46)MCLEAN PAUL
091 SCOTLAND SL1 17:00 EAST FIFE 0-3 AIRDRIEONIANS Second Half 70 0-1 - - - 1 - - RYAN ANDY(59)
092 SCOTLAND SL1 17:00 LIVINGSTON 3-1 PETERHEAD Second Half 72 3-0 - - - - - - REDMAN JAMIE(61)
093 SCOTLAND SL1 17:00 QUEENS PARK 0-2 STENHOUSEMUIR Second Half 66 0-1 - - - - - - SHAW OLIVER(52)
094 SCOTLAND SL2 17:00 ANNAN ATHLETIC 5-0 MONTROSE Second Half 69 4-0 - - - - - 1 (50)WEATHERSON PETER
095 SCOTLAND SL2 17:00 ARBROATH 2-1 ELGIN CITY Second Half 68 1-0 - - - - - 1 (63)MCCORD RYAN
096 SCOTLAND SL2 17:00 CLYDE 1-1 BERWICK Second Half 68 1-0 - - - - - - FAIRBURN JONNY(55)
097 SCOTLAND SL2 17:00 COWDENBEATH 1-1 FORFAR ATHLETIC Second Half 69 0-0 - - - 1 - - (47)BUCHANAN ROBBIE
098 SCOTLAND SL2 17:00 EDINBURGH CITY 0-0 STIRLING ALBION Second Half 66 0-0 - - - - - - -
099 SERBIA SL 17:00 BACKA 0-0 BORAC CACAK Second Half 68 0-0 - - 4 - 4 - -
100 SERBIA SL 17:00 FK SPARTAK ZDREPCEVA KRV 2-0 NOVI PAZAR Second Half 63 2-0 - - 2 1 3 - (39)MUDRINSKI OGNJEN
101 SPAIN SD 17:00 UCAM MURCIA 1-0 TENERIFE Second Half 68 1-0 - - - - - - (20)TITO ALBERTO
102 SPAIN SBG2 17:00 ATHLETIC CLUB B 0-0 FUENLABRADA Second Half 68 0-0 - - - - - - -
103 SWEDEN ASV 17:00 HAMMARBY 1-0 AFC ESKILSTUNA Second Half 66 0-0 - - - - 2 - (46)PAULSEN BJORN
104 SWEDEN SPR 17:00 DALKURD FF 3-0 GEFLE IF Second Half 68 2-0 - - - - - - (59)RASHIDI HERADI
105 UAE EPL 17:00 AL-AHLI CLUB 0-1 SHARJAH FC Second Half 62 0-1 - - - - - - RIVAS GELMIN(9)
106 UAE EPL 17:00 HATTA SC 0-2 AL-JAZIRA Second Half 62 0-1 - - - - - - SAMUEL GONCALVES(Own52)
107 UKRAINE PR 17:00 VORSKLA POLTAVA 2-0 STAL DNIPRODZERZHYNSK Second Half 69 2-0 - - 1 - 2 - (39)REBENOK PAVLO
108 SPAIN PD 17:15 REAL MADRID 1-0 VALENCIA Second Half 55 1-0 - - 1 - 2 - (27)RONALDO CRISTIANO
109 ITALY LPA 17:30 LIVORNO 0-0 CREMONESE Half Time - 0-0 - - - - - - -
110 ITALY LPA 17:30 LUCCHESE 2-0 CARRARESE Half Time - 2-0 - - - - - - (25)FANUCCHI JACOPO
111 ITALY LPA 17:30 LUPA ROMA 1-1 ALESSANDRIA Half Time - 1-1 - - - - - - (36)GIGLI ABEL
112 ITALY LPA 17:30 OLBIA 0-0 ROBUR SIENA Half Time - 0-0 - - - - - - -
113 ITALY LPA 17:30 PONTEDERA 0-1 PIACENZA Half Time - 0-1 - - - - - - DOSSENA ANDREA(37)
114 ITALY LPA 17:30 PRATO 0-0 GIANA ERMINIO Half Time - 0-0 - - - - - - -
115 ITALY LPA 17:30 PRO PIACENZA 2-1 TUTTOCUOIO Half Time - 2-1 - - - - - - (29)ROSSINI RICCARDO
116 ITALY LPA 17:30 RACING ROMA 1-1 PISTOIESE Half Time - 1-1 - - - - - - (Pen44)DE SOUSA CLAUDIO
117 ITALY LPA 17:30 RENATE 0-1 COMO Half Time - 0-1 - - - - - - CHINELLATO MATTEO(29)
118 ITALY LPA 17:30 VITERBESE CASTRENSE 0-0 AREZZO Half Time - 0-0 - - - - - - -
119 ISRAEL D1 17:45 FC ASHDOD 0-0 HAPOEL TEL AVIV First Half 38 - - - - - - - -
120 ISRAEL D1 17:45 HAPOEL KFAR-SABA 0-0 HAPOEL ASHKELON First Half 41 - - - - - - - -
121 ARMENIA PR 18:00 GANDZASAR 1-0 SHIRAK FC First Half 26 - - - - - - - (17)MUSONDA LUBAMBO
122 BELARUS D1 18:00 FC MINSK 0-0 FC ISLOCH MINSK R. First Half 26 - - - - - - - -
123 BOSNIA AND HERZEGOVINA PR 18:00 FK KRUPA 0-0 ZRINJSKI First Half 26 - - - - - - - -
124 BOSNIA AND HERZEGOVINA PR 18:00 NK CELIK ZENICA 1-0 MLADOST DOBOJ KAKANJ First Half 26 - - - - - - -
125 BOSNIA AND HERZEGOVINA PR 18:00 RADNIK BIJELJINA 0-0 FK SARAJEVO First Half 26 - - - - - - - -
126 CHILE CL 18:00 UNIVERSIDAD CATOLICA 1-1 UNIVERSIDAD DE CHILE First Half 25 - - - - - - - (18)GUTIERREZ ROBERTO
127 CYPRUS D1 18:00 DOXA KATOKOPIAS 0-0 ARIS LIMASSOL First Half 26 - - - 1 - - - -
128 CZECH REPUBLIC D1 18:00 ZLIN 0-0 MLADA BOLESLAV First Half 23 - - - - - - - -
129 CZECH REPUBLIC D2 18:00 TABORSKO 0-0 OPAVA First Half 24 - - - - - - - -
130 CZECH REPUBLIC D2 18:00 VARNSDORF 0-0 ZNOJMO First Half 26 - - - - - - - -
131 CZECH REPUBLIC D2 18:00 VITKOVICE 0-0 USTI NAD LABEM First Half 23 - - - - - - - -
132 EUROPE (UEFA) SF 18:00 PARIS ST GERMAIN (W) 0-0 BARCELONA (W) First Half 25 - - - - - - - -
133 FRANCE L1 18:00 MONACO 0-0 TOULOUSE First Half 25 - - - - - 1 - -
134 ISRAEL D1 18:00 MACCABI PETAH TIKVA 0-0 BNEI SAKHNIN First Half 25 - - - - - - - -
135 LATVIA VIR 18:00 FK LIEPAJA 0-0 SPARTAKS First Half 25 - - - - - - - -
136 MOROCCO BP 18:00 KASBA TADLA 0-0 RENAISSANCE BERKANE First Half 26 - - - - - - - -
137 MOROCCO BP 18:00 RAJA CASABLANCA 0-0 MOGHREB TETOUAN First Half 23 - - - - - - - -
138 POLAND 1L 18:00 GKS KATOWICE 1-0 GKS TYCHY First Half 26 - - - - - - - (15)PROKIC ANDREJA
139 PORTUGAL PL 18:00 BOAVISTA 0-0 TONDELA First Half 25 - - - - - - - -
140 PORTUGAL PL 18:00 NACIONAL 0-0 RIO AVE First Half 25 - - - - - - - -
141 PORTUGAL SEG 18:00 GUIMARAES B 0-0 SC BRAGA B First Half 26 - - - - 1 - - -
142 SPAIN SBG3 18:00 BARCELONA B 1-0 AE PRAT First Half 26 - - - - - - - (3)CARDONA MARC
143 FINLAND NL 18:30 ALAND UNITED (W) - PALLOKISSAT (W) NotStartYet - - - - - - - - -
144 JORDAN JPL 18:30 AL-BAQA A - AL-FAISALY AMMAN NotStartYet - - - - - - - - -
145 SPAIN SBG2 18:30 ZAMUDIO - RAYO MAJADAHONDA NotStartYet - - - - - - - - -
146 TURKEY 1L 18:30 ADANA DEMIRSPOR - BANDIRMASPOR NotStartYet - - - - - - - - -
147 SWITZERLAND SL 18:45 FC LAUSANNE-SPORT - FC VADUZ NotStartYet - - - - - - - - -
148 SWITZERLAND CHL 18:45 FC WINTERTHUR - FC AARAU NotStartYet - - - - - - - - -
149 SWITZERLAND CHL 18:45 FC WOHLEN - NEUCHATEL XAMAX FC NotStartYet - - - - - - - - -
150 ALGERIA L1 19:00 MC ORAN - JS KABYLIE NotStartYet - - - - - - - - -
151 ALGERIA L1 19:00 USM ALGER - CA BATNA NotStartYet - - - - - - - - -
152 BAHRAIN PR 19:00 AL-HALA - EAST RIFFA CLUB NotStartYet - - - - - - - - -
153 BAHRAIN PR 19:00 AL-NAJMA CLUB - MALKIYA NotStartYet - - - - - - - - -
154 BAHRAIN PR 19:00 BAHRAIN CLUB - AL-AHLI CLUB MANAMA NotStartYet - - - - - - - - -
155 BELARUS D1 19:00 NEMAN - FC VITEBSK NotStartYet - - - - - - - - -
156 BELGIUM ELPO 19:00 GENK - KORTRIJK NotStartYet - - - - - - - - -
157 CYPRUS D1 19:00 KARMIOTISSA POLEMIDION - ERMIS NotStartYet - - - - - - - - -
158 ESTONIA ML 19:00 FC INFONET - PAIDE LM NotStartYet - - - - - - - - -
159 GEORGIA UL 19:00 FC SABURTALO - SHUKURA NotStartYet - - - - - - - - -
160 HUNGARY D1 19:00 BUDAPEST HONVED - GYIRMOT SE NotStartYet - - - - - - - - -
161 HUNGARY D1 19:00 DIOSGYORI VTK - VASAS NotStartYet - - - - - - - - -
162 HUNGARY D1 19:00 FERENCVAROSI TC - MEZOKOVESD-ZSORY NotStartYet - - - - - - - - -
163 HUNGARY D1 19:00 SZOMBATHELYI HALADAS - PAKS NotStartYet - - - - - - - - -
164 HUNGARY D1 19:00 UJPEST - MTK BUDAPEST NotStartYet - - - - - - - - -
165 MALTA PR 19:00 BALZAN FC - HAMRUN SPARTANS NotStartYet - - - - - - - - -
166 MALTA PR 19:00 PEMBROKE ATHLETA - SLIEMA WANDERERS NotStartYet - - - - - - - - -
167 NORWAY ELS 19:00 BRANN - VIKING NotStartYet - - - - - - - - -
168 PERU TV 19:00 ACADEMIA CANTOLAO - UNION COMERCIO NotStartYet - - - - - - - - -
169 POLAND EK 19:00 SLASK WROCLAW - GORNIK LECZNA NotStartYet - - - - - - - - -
170 POLAND 1L 19:00 BYTOVIA BYTOW - OLIMPIA GRUDZIADZ NotStartYet - - - - - - - - -
171 POLAND 1L 19:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE - SANDECJA NOWY SACZ NotStartYet - - - - - - - - -
172 POLAND 1L 19:00 ZAGLEBIE SOSNOWIEC - WISLA PULAWY NotStartYet - - - - - - - - -
173 QATAR FINAL 19:00 AL-SADD - EL JAISH SC NotStartYet - - - - - - - - -
174 RUSSIA RFPL 19:00 TEREK GROZNI - URAL NotStartYet - - - - - - - - -
175 SLOVENIA 1L 19:00 ND GORICA - KRSKO NotStartYet - - - - - - - - -
176 SOUTH AFRICA PSL 19:00 SUPERSPORT UNITED - KAIZER CHIEFS NotStartYet - - - - - - - - -
177 SPAIN SD 19:00 LEVANTE - OVIEDO NotStartYet - - - - - - - - -
178 SPAIN SD 19:00 VALLADOLID - NUMANCIA NotStartYet - - - - - - - - -
179 SPAIN SBG1 19:00 CORUXO - RACING DE FERROL NotStartYet - - - - - - - - -
180 SPAIN SBG2 19:00 ARENAS CLUB - AMOREBIETA NotStartYet - - - - - - - - -
181 SPAIN SBG3 19:00 LLAGOSTERA - LLEIDA ESPORTIU NotStartYet - - - - - - - - -
182 TURKEY SL 19:00 TRABZONSPOR - GENCLERBIRLIGI NotStartYet - - - - - - - - -
183 ARGENTINA PBN 19:05 NUEVA CHICAGO - GUILLERMO BROWN NotStartYet - - - - - - - - -
184 SCOTLAND SCH 19:15 DUNDEE UTD - DUMBARTON NotStartYet - - - - - - - - -
185 FINLAND YKK 19:17 TPS - EIF NotStartYet - - - - - - - - -
186 AUSTRIA BL 19:30 RED BULL SALZBURG - RIED NotStartYet - - - - - - - - -
187 AUSTRIA BL 19:30 SKN ST. POLTEN - SCR ALTACH NotStartYet - - - - - - - - -
188 AUSTRIA BL 19:30 WOLFSBERGER AC - SV MATTERSBURG NotStartYet - - - - - - - - -
189 ENGLAND EPL 19:30 CRYSTAL PALACE - BURNLEY NotStartYet - - - - - - - - -
190 ENGLAND ECH 19:30 BRIGHTON - BRISTOL CITY NotStartYet - - - - - - - - -
191 GERMANY BL 19:30 VFL WOLFSBURG - BAYERN MUNICH NotStartYet - - - - - - - - -
192 POLAND 1L 19:30 STOMIL OLSZTYN - POGON SIEDLCE NotStartYet - - - - - - - - -
193 SPAIN PD 19:30 LAS PALMAS - ATLETICO MADRID NotStartYet - - - - - - - - -
194 SPAIN SBG3 19:30 SABADELL - L HOSPITALET NotStartYet - - - - - - - - -
195 UAE EPL 19:45 AL-AIN FC - AL-WAHDA SCC NotStartYet - - - - - - - - -
196 BULGARIA 1PFL 20:00 LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA - BEROE NotStartYet - - - - - - - - -
197 CROATIA 1.HNL 20:00 HNK RIJEKA - INTER ZAPRESIC NotStartYet - - - - - - - - -
198 POLAND 1L 20:00 WIGRY SUWALKI - MKS KLUCZBORK NotStartYet - - - - - - - - -
199 SERBIA SL 20:00 MLADOST LUCANI - FK VOZDOVAC NotStartYet - - - - - - - - -
200 SERBIA SL 20:00 RAD - RADNIK SURDULICA NotStartYet - - - - - - - - -
201 SERBIA SL 20:00 RADNICKI NIS - JAVOR NotStartYet - - - - - - - - -
202 SPAIN SBG1 20:00 UD MUTILVERA - CD IZARRA NotStartYet - - - - - - - - -
203 SPAIN SBG4 20:00 LA RODA - EJIDO NotStartYet - - - - - - - - -
204 ISRAEL D1 20:10 BEITAR JERUSALEM - MACCABI HAIFA NotStartYet - - - - - - - - -
205 PORTUGAL PL 20:15 BENFICA - ESTORIL NotStartYet - - - - - - - - -
206 MOROCCO BP 20:30 HASSANIA AGADIR - OLYMPIQUE KHOURIBGA NotStartYet - - - - - - - - -
207 ROMANIA L1 20:30 VIITORUL CONSTANTA - FC ASTRA GIURGIU NotStartYet - - - - - - - - -
208 ARGENTINA PBN 20:45 JUVENTUD UNIDA - ALMAGRO NotStartYet - - - - - - - - -
209 SAUDI ARABIA SPL 20:50 AL-ITTIHAD JEDDAH - AL-FAISALY FC NotStartYet - - - - - - - - -
210 SAUDI ARABIA SPL 20:50 AL-KHALEEJ SAIHAT - AL-FATEH NotStartYet - - - - - - - - -
211 SAUDI ARABIA SPL 20:50 AL-NASSR RIYADH - AL-SHABAB RIYADH NotStartYet - - - - - - - - -
212 SAUDI ARABIA SPL 20:50 AL-QADISIYAH FC - AL-ETTIFAQ NotStartYet - - - - - - - - -
213 SAUDI ARABIA SPL 20:50 AL-TAAWON - AL-BATEN NotStartYet - - - - - - - - -
214 SAUDI ARABIA SPL 20:50 AL-WEHDA CLUB - AL-HILAL SAUDI FC NotStartYet - - - - - - - - -
215 ALGERIA L1 21:00 JS SAOURA - MC ALGER NotStartYet - - - - - - - - -
216 BELGIUM ELPO 21:00 LOKEREN - AS EUPEN NotStartYet - - - - - - - - -
217 BELGIUM ELPO 21:00 WAASLAND-BEVEREN - ST TRUIDEN NotStartYet - - - - - - - - -
218 FRANCE L1 21:00 BASTIA - RENNES NotStartYet - - - - - - - - -
219 FRANCE L1 21:00 GUINGAMP - ST ETIENNE NotStartYet - - - - - - - - -
220 FRANCE L1 21:00 METZ - NANCY NotStartYet - - - - - - - - -
221 FRANCE L1 21:00 MONTPELLIER - LILLE NotStartYet - - - - - - - - -
222 FRANCE L1 21:00 NANTES - LORIENT NotStartYet - - - - - - - - -
223 ISRAEL D1 21:00 MACCABI TEL AVIV - HAPOEL BEER SHEVA NotStartYet - - - - - - - - -
224 CZECH REPUBLIC D1 21:15 PLZEN - DUKLA PRAHA NotStartYet - - - - - - - - -
225 PERU TV 21:15 FBC MELGAR - ALIANZA ATLETICO NotStartYet - - - - - - - - -
226 SOUTH AFRICA PSL 21:15 ORLANDO PIRATES - CHIPPA UNITED NotStartYet - - - - - - - - -
227 ARGENTINA PBN 21:30 FLANDRIA - CENTRAL CORDOBA NotStartYet - - - - - - - - -
228 BELGIUM ELPO 21:30 LIERSE - KV MECHELEN NotStartYet - - - - - - - - -
229 CHILE CL 21:30 COBRESAL - HUACHIPATO NotStartYet - - - - - - - - -
230 HUNGARY D1 21:30 VIDEOTON FC - DEBRECENI VSC NotStartYet - - - - - - - - -
231 POLAND EK 21:30 LECHIA GDANSK - TERMALICA NIECIECZA NotStartYet - - - - - - - - -
232 REP. OF IRELAND D1 21:30 LONGFORD TOWN FC - ATHLONE TOWN NotStartYet - - - - - - - - -
233 SLOVENIA 1L 21:30 OLIMPIJA LJUBLJANA - MARIBOR NotStartYet - - - - - - - - -
234 SPAIN SD 21:30 ZARAGOZA - GETAFE NotStartYet - - - - - - - - -
235 URUGUAY AP 21:30 BOSTON RIVER - SUD AMERICA NotStartYet - - - - - - - - -
236 URUGUAY AP 21:30 CERRO - FENIX NotStartYet - - - - - - - - -
237 URUGUAY AP 21:30 LIVERPOOL MONTEVIDEO - JUVENTUD NotStartYet - - - - - - - - -
238 EUROPE (UEFA) SF 21:45 LYON (W) - MANCHESTER CITY (W) NotStartYet - - - - - - - - -
239 ITALY A 21:45 TORINO - SAMPDORIA NotStartYet - - - - - - - - -
240 SPAIN PD 21:45 ESPANYOL - BARCELONA NotStartYet - - - - - - - - -
241 ARGENTINA PD 22:00 GIMNASIA L.P. - SAN LORENZO NotStartYet - - - - - - - - -
242 ARGENTINA PD 22:00 HURACAN - NEWELLS OLD BOYS NotStartYet - - - - - - - - -
243 BOLIVIA AP 22:00 REAL POTOSI - CLUB UNIVERSITARIO NotStartYet - - - - - - - - -
244 CHILE B 22:00 DEPORTES COPIAPO - MAGALLANES NotStartYet - - - - - - - - -
245 CHILE B 22:00 UNION SAN FELIPE - DEPORTES VALDIVIA NotStartYet - - - - - - - - -
246 USA MLS 22:00 MONTREAL IMPACT - VANCOUVER WHITECAPS NotStartYet - - - - - - - - -
247 VENEZUELA AP 22:00 DEPORTIVO JBL - METROPOLITANOS FC NotStartYet - - - - - - - - -
248 ARGENTINA PD 22:10 SARMIENTO JUNIN - COLON SANTA FE NotStartYet - - - - - - - - -
249 PORTUGAL PL 22:30 CHAVES - FC PORTO NotStartYet - - - - - - - - -
250 USA MLS 22:55 ORLANDO CITY - COLORADO RAPIDS NotStartYet - - - - - - - - -
251 COLOMBIA AP2 23:00 ATLETICO FC - CHICO NotStartYet - - - - - - - - -
252 USA NWSL 23:00 NORTH CAROLINA COURAGE (W) - ORLANDO PRIDE (W) NotStartYet - - - - - - - - -
253 USA NWSL 23:00 PORTLAND THORNS (W) - CHICAGO RED STARS(W) NotStartYet - - - - - - - - -
254 COLOMBIA AP 23:15 JAGUARES - PATRIOTAS NotStartYet - - - - - - - - -
255 PERU TV 23:30 DEPORTIVO MUNICIPAL - UTC NotStartYet - - - - - - - - -
256 PERU SD 23:30 DEPORTIVO COOPSOL - DEFENSOR LA BOCANA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
257 PERU SD 23:30 SPORT ANCASH - ALFREDO SALINAS FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
258 BOLIVIA NBGS 23:00 FANCESA - CICLON FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
259 BOLIVIA NBGS 23:00 RAMIRO CASTILLO - CA BERMEJO FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
260 BOLIVIA NBGS 22:30 REAL AMERICA - AURORA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
261 VENEZUELA AP2 22:30 ESTUDIANTES CARACAS - LALA FC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
262 VENEZUELA AP2 22:30 PETROLERO DE ANZOATEGUI - ATLETICO VENEZUELA B FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
263 VENEZUELA AP2 22:30 PUERTO CABELLO - YARACUYANOS FC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
264 VENEZUELA AP2 22:30 UNION ATL. FALCON - UCV FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
265 VENEZUELA AP2 22:30 YARACUY FC - GRAN VALENCIA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
266 VENEZUELA AP2 22:30 ZAMORA FC B - REAL FRONTERA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
267 PARAGUAY SD 22:00 MARTIN LEDESMA - 3 DE FEBRERO FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
268 VENEZUELA AP2 22:00 URENA SC - ULA FC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
269 ARGENTINA PBM 21:30 COMUNICACIONES - BARRACAS CENTRAL FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
270 ARGENTINA PBM 21:30 DEPORTIVO RIESTRA - ALMIRANTE BROWN FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
271 PERU SD 21:00 CIENCIANO - SPORT VICTORIA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
272 ALGERIA L2 18:00 EL EULMA - JSM SKIKDA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
273 ALGERIA L2 18:00 GC MASCARA - KHROUB FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
274 ALGERIA L2 18:00 MC SAIDA - AIN FAKROUN FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
275 ALGERIA L2 18:00 PARADOU AC - JSM BEJAIA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
276 ALGERIA L2 18:00 RC ARBAA - ASO CHLEF FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
277 ALGERIA L2 18:00 US BISKRA - AMAL BOU SAADA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
278 ALGERIA L2 18:00 USM BLIDA - BORDJ BOU ARRERIDJ FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
279 ALGERIA L2 18:00 WA BOUFARIK - ASM ORAN FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
280 ARGENTINA PBM 18:00 TALLERES REMEDIOS - DEPORTIVO ESPANOL FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
281 AUSTRIA CTR 18:00 UNION GURTEN - FC GLEISDORF 09 FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
282 CROATIA 2.HNL 18:00 IMOTSKI - NK ZAGREB FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
283 CROATIA 2.HNL 18:00 LUCKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
284 CROATIA 2.HNL 18:00 NOVIGRAD - SOLIN FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
285 POLAND 2L 18:00 GKS BELCHATOW - LEGIONOVIA LEGIONOWO FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
286 POLAND 2L 18:00 KOTWICA KOLOBRZEG - OLIMPIA ZAMBROW FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
287 POLAND 2L 18:00 OLIMPIA ELBLAG - SIARKA TARNOBRZEG FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
288 POLAND 2L 18:00 STAL STALOWA WOLA - GRYF WEJHEROWO FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
289 POLAND 2L 17:30 ODRA OPOLE - PUSZCZA NIEPOLOMICE FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
290 SERBIA 1L 17:30 BSK - ZEMUN FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
291 SERBIA 1L 17:30 BUDUCNOST DOBANOVCI - DINAMO VRANJE FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
292 SERBIA 1L 17:30 CSK PIVARA - SLOBODA UZICE FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
293 SERBIA 1L 17:30 INDJIJA - JAGODINA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
294 SERBIA 1L 17:30 KOLUBARA - RADNICKI PIROT FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
295 SERBIA 1L 17:30 OFK BEOGRAD - BEZANIJA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
296 AUSTRIA WST 17:00 FC HARD - WORGL FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
297 AUSTRIA WST 17:00 TSV ST. JOHANN - SV SEEKIRCHEN FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
298 ENGLAND FINAL 17:00 SPENNYMOOR TOWN - STOURBRIDGE FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
299 FINLAND YKK 17:00 GRIFK 0-0 KPV Abandoned - 0-0 - - - - - - -
300 FINLAND KGA 17:00 MIPK - JAPS FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
301 FINLAND KGA 17:00 PEPO - PK KESKI-UUSIMAA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
302 FINLAND KGA 17:00 SUDET - FC KIFFEN FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
303 FINLAND KGB 17:00 BK-46 - MUSA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
304 FINLAND KGB 17:00 FC ESPOO - SALPA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
305 FINLAND KGB 17:00 FC JAZZ - PEIMARI UTD FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
306 FINLAND KGB 17:00 FC VIIKINGIT - TAMPERE UNITED FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
307 FINLAND KGB 17:00 TPV - NUPS FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
308 FINLAND KGC 17:00 JBK - PK-37 FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
309 FINLAND KGC 17:00 TP-47 TORNIO - KAJHA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
310 FINLAND KGC 17:00 VIFK - HERCULES FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
311 FYR MACEDONIA 2.MFL 17:00 AKADEMIJA PANDEV - TETEKS FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
312 FYR MACEDONIA 2.MFL 17:00 FK SKOPJE - FK HORIZONT TURNOVO FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
313 FYR MACEDONIA 2.MFL 17:00 VELLAZERIMI 77 - FK TIKVES FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
314 NORTHERN IRELAND CH 17:00 ANNAGH UNITED - LARNE FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
315 NORTHERN IRELAND CH 17:00 ARMAGH CITY - KNOCKBREDA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
316 NORTHERN IRELAND CH 17:00 BALLYCLARE COMRADES - INSTITUTE FC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
317 NORTHERN IRELAND CH 17:00 HARLAND & WOLFF WELDERS - LURGAN CELTIC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
318 NORTHERN IRELAND CH 17:00 LOUGHGALL - WARRENPOINT TOWN FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
319 NORTHERN IRELAND CH 17:00 PSNI - DERGVIEW FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
320 NORTHERN IRELAND PIL 17:00 BANBRIDGE TOWN - TOBERMORE UNITED FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
321 NORTHERN IRELAND PIL 17:00 BANGOR FC - SPORT & LEISURE SWIFTS FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
322 NORTHERN IRELAND PIL 17:00 DUNDELA - NEWINGTON YOUTH CLUB FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
323 NORTHERN IRELAND PIL 17:00 LIMAVADY UNITED - DONEGAL CELTIC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
324 NORTHERN IRELAND PIL 17:00 MOYOLA PARK - NEWRY CITY FC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
325 NORTHERN IRELAND PIL 17:00 QUEENS UNIVERSITY - LISBURN DISTILLERY FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
326 NORWAY 2G1 17:00 BRUMUNDDAL - RAUFOSS FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
327 NORWAY 2G1 17:00 GRORUD - KJELSAS FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
328 NORWAY 2G1 17:00 KFUM OSLO - ALTA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
329 NORWAY 2G2 17:00 HONEFOSS - VINDBJART FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
330 PARAGUAY SD 17:00 OLIMPIA DE ITA - GUAIRENA FC FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
331 POLAND 2L 17:00 WARTA POZNAN - ROW 1964 RYBNIK FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
332 ROMANIA 3S1 17:00 AFC HARMAN - METALOSPORT GALATI FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
333 ROMANIA 3S1 17:00 CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC - AVANTUL VALEA MARULUI FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
334 ROMANIA 3S2 17:00 ARSENAL MALU 0-3 INAINTE MODELU Finished - 0-0 - - - - - -
335 ROMANIA 3S2 17:00 CSM OLTENITA - AXIOPOLIS CERNAVODA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
336 ROMANIA 3S2 17:00 UNIREA 2004 SLOBOZIA - GLORIA POPESTI LEORDENI FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
337 ROMANIA 3S3 17:00 FC VOLUNTARI II 3-0 CS PODARI Finished - 0-0 - - - - - -
338 ROMANIA 3S3 17:00 FLACARA MORENI - ACSO FILIASI FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
339 ROMANIA 3S3 17:00 URBAN TITU - FC ANINOASA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
340 ROMANIA 3S5 17:00 AVANTUL REGHIN - RECOLTA DOROLT FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
341 ROMANIA 3S5 17:00 CS IERNUT - GAZ METAN MEDIAS II FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
342 ROMANIA 3S5 17:00 VIITORUL ULMENI - ACS FC BISTRITA FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
343 SWEDEN D1N 17:00 ARAMEISKA-SYRIANSKA IF - VASTERAS FK FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
344 SWEDEN D1N 17:00 NYKOPINGS BIS - IK BRAGE FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
345 SWEDEN D1S 17:00 ASSYRISKA BK - HUSQVARNA FF FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
346 UKRAINE 1L 17:00 DESNA CHERNIHIV - SUMY FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
347 UKRAINE 1L 17:00 KOLOS KOVALIVKA - HIRNYK-SPORT FTR - - - - - - - - Full Time Result Only
348 GERMANY BL 16:30 BORUSSIA DORTMUND 0-0 FC KOLN Finished - 0-0 - - 2 - 2 - -
349 GERMANY BL 16:30 FSV MAINZ 05 1-2 BORUSSIA MONCHENGLADBACH Finished - 0-1 - - 1 - 1 - (89)MUTO YOSHINORI
350 GERMANY BL 16:30 RB LEIPZIG 0-0 FC INGOLSTADT 04 Finished - 0-0 - - 3 - 5 1 -
351 GERMANY BL 16:30 SV DARMSTADT 98 3-0 SC FREIBURG Finished - 2-0 - - 2 - - - (65)SCHIPPLOCK SVEN
352 GERMANY BL 16:30 WERDER BREMEN 2-0 HERTHA BERLIN Finished - 2-0 - - 1 - 1 - (15)KRUSE MAX
353 IRAN IPL 16:30 ESTEGHLAL KHUZESTAN 0-0 GOSTARESH Finished - 0-0 - - - - - - -
354 IRAN IPL 16:30 NAFT TEHRAN 1-2 SABA QOM Finished - 1-1 - - 2 - 1 - JAHANBAKHSHI OMID(84)
355 IRAN IPL 16:30 PADIDEH 1-2 ESTEGHLAL FC Finished - 1-0 - - 2 - 1 - ANSARI JABER(80)
356 IRAN IPL 16:30 PAYKAN 2-0 SAIPA Finished - 1-0 - - 2 1 3 - (70)MENSHA GODWIN
357 POLAND EK 16:30 WISLA PLOCK 1-1 RUCH CHORZOW Finished - 0-0 - - 1 - 2 - ARAK JAKUB(75)
358 RUSSIA RFPL 16:30 LOKOMOTIV MOSCOW 0-1 RUBIN Finished - 0-1 - - 2 - 4 - TKACHUK DENIS(20)
359 UKRAINE 1L 16:30 BUKOVINA CHERNIVTSI 0-2 FC POLTAVA Finished - 0-2 - - - 1 - - KUSHNIRENKO BOGDAN(33)
360 SAUDI ARABIA D1 16:05 AL-TAEE 1-2 AL-WATANI Finished - 1-2 - - - - - -
361 ARMENIA PR 16:00 ALASHKERT 3-1 ARARAT YEREVAN Finished - 1-1 - - - - - - (90+3)YEDIGARYAN ARTAK
362 AZERBAIJAN PR 16:00 NEFTCHI BAKU 1-2 QARABAG Finished - 0-0 - - - - - - (89)FERNANDES IGNACIO
363 BELARUS D1 16:00 NAFTAN 0-3 FC KRUMKACHY Finished - 0-0 - - - - - - SHIKAVKA EVGENY(79)
364 BULGARIA N/E 16:00 DOBRUDZHA 3-0 LOKOMOTIV RUSE Finished - 1-0 - - - - - -
365 BULGARIA N/E 16:00 SVETKAVITSA 2-0 HITRINO Finished - 0-0 - - - - - -
366 CROATIA 1.HNL 16:00 DINAMO ZAGREB 6-0 HNK CIBALIA Finished - 4-0 - - - - - - (86)GOJAK AMER
367 CYPRUS D1 16:00 ANORTHOSIS 4-3 OMONIA Finished - 3-2 - - 1 - 3 - (Pen88)ALVES ANDRE
368 CYPRUS D3 16:00 AHIRONAS LIOPETRIOU 2-2 MEAP PERA CHORIOU N. Finished - 0-0 - - - - - -
369 CYPRUS D3 16:00 APEP PITSILIAS 3-1 DIGENIS OROKLINIS Finished - 0-0 - - - - - -
370 CYPRUS D3 16:00 OLYMPIAS LIMPION 0-7 ETHNIKOS LATSION Finished - 0-0 - - - - - -
371 CYPRUS D3 16:00 PEGIA 2014 3-1 CHALKANORAS IDALIOU Finished - 0-0 - - - - - -
372 CYPRUS D3 16:00 PO XYLOTYMPOU 2006 4-0 AEN A. GEORGIOU VRYSOULLON Finished - 0-0 - - - - - -
373 DENMARK 2DP 16:00 AARHUS FREMAD 1-2 B93 COPENHAGEN Finished - 1-0 - - - - - -
374 DENMARK 2DP 16:00 THISTED FC 4-0 MARIENLYST Finished - 1-0 - - - - - -
375 DENMARK 2DR 16:00 FC SYDVEST 05 1-0 VEJGAARD B Finished - 0-0 - - - - - 1
376 DENMARK 2DR 16:00 FREDENSBORG BI 0-1 JAMMERBUGT FC Finished - 0-1 - - - - - -
377 DENMARK 2DR 16:00 HIK 2-0 VSK AARHUS Finished - 0-0 - - - - - -
378 DENMARK 2DR 16:00 MIDDELFART 2-0 FREM Finished - 1-0 - - - - - -
379 DENMARK 2DR 16:00 NAESBY 2-2 HOLBAEK Finished - 2-0 - - - - - -
380 DENMARK 2DR 16:00 ODDER IGF 2-0 FC SVENDBORG Finished - 1-0 - - - - - -
381 DENMARK CR 16:00 BRONDBY (W) 7-1 KOLDINGQ (W) Finished - 5-0 - - - - - - (86)BOYE SIMONE
382 ESTONIA EL (16:00) MAARDU LINNAMEESKOND - TARTU WELCO ELEKTER Postponed - - - - - - - - -
383 ESTONIA EL (16:00) TALLINNA KALEV - LEVADIA TALLINN II Postponed - - - - - - - - -
384 FINLAND VEI 16:00 HJK HELSINKI 1-1 FC INTER Finished - 1-0 - - 3 - 2 - FURUHOLM TIMO(90+3)
385 FINLAND VEI 16:00 KUPS 0-1 ILVES Finished - 0-0 - - 4 - 1 - ALA-MYLLYMAKI LAURI(66)
386 FINLAND VEI 16:00 LAHTI 1-1 JJK Finished - 1-0 - - - - 3 - PETRESCU TOMI(49)
387 FINLAND VEI 16:00 ROPS 3-1 PS KEMI Finished - 1-1 - - - - 3 - (72)EZE EMEKA
388 FINLAND NL 16:00 TPS (W) 3-1 JYPK (W) Finished - 2-1 - - - - - - (78)PIKKUJAMSA ELLI
389 FRANCE L2 16:00 ESTAC TROYES 1-0 STADE BRESTOIS 29 Finished - 1-0 - - - - - - (44)NIVET BENJAMIN
390 FRANCE NAT 16:00 QUEVILLY 0-2 CONSOLAT MARSEILLE Finished - 0-0 - - - - - - DIAWARA ABDOUL(90+2)
391 FRANCE D1W 16:00 ST ETIENNE (W) 1-2 METZ (W) Finished - 1-0 - - - - - -
392 ITALY B 16:00 BARI 0-0 PISA Finished - 0-0 - - 2 - 3 - -
393 ITALY B 16:00 CITTADELLA 2-3 CESENA Finished - 1-1 - - 1 - 4 - (86)CHIARETTI LUCAS
394 ITALY B 16:00 LATINA 0-0 ASCOLI Finished - 0-0 - - 3 - 4 - -
395 ITALY B 16:00 PRO VERCELLI 0-1 PERUGIA Finished - 0-1 - - - - 4 1 MANCINI GIANLUCA(39)
396 ITALY B 16:00 SPEZIA 0-0 SPAL Finished - 0-0 - - 1 - 1 - -
397 ITALY B 16:00 TERNANA 0-0 CARPI Finished - 0-0 - - 2 - 3 - -
398 ITALY B 16:00 TRAPANI 2-0 VIRTUS ENTELLA Finished - 2-0 - - 1 - 4 - (38)BARILLA ANTONINO
399 ITALY AW 16:00 BRESCIA (W) 2-1 AGSM VERONA (W) Finished - 1-1 - - - - - - (59)BONANSEA BARBARA
400 ITALY AW 16:00 CHIETI (W) 2-4 MOZZANICA (W) Finished - 1-2 - - - - - - ALBORGHETTI LISA(88)
401 ITALY AW 16:00 CUNEO (W) 0-9 FIORENTINA (W) Finished - 0-5 - - - - - - BONETTI TATIANA(83)
402 ITALY AW 16:00 RES ROMA (W) 0-0 COMO 2000 (W) Finished - 0-0 - - - - - - -
403 ITALY AW 16:00 TAVAGNACCO (W) 3-4 JESINA (W) Finished - 0-2 - - - - - - (85)CLELLAND LANA
404 ITALY AW 16:00 ZACCARIA (W) 5-1 LUSERNA (W) Finished - 3-0 - - - - - - (69)LEAL MARIANA
405 JORDAN JPL 16:00 RAMTHA SC 2-1 THAT RAS Finished - 1-1 - - - - - - (90)SY CHEIKH
406 KOSOVO SL 16:00 GJILANI 1-0 FERONIKELI Finished - 0-0 - - - - - - (48)RUSI GEZIM
407 KOSOVO SL 16:00 LLAPI 2-0 LIRIA Finished - 0-0 - - - - - - (89)SHABANI KUSHTRIM
408 NORWAY 2G1 16:00 FINNSNES 0-1 HAM-KAM Finished - 0-1 - - - - - -
409 NORWAY 2G2 16:00 VARD HAUGESUND 2-0 NOTODDEN Finished - 2-0 - - - - - -
410 NORWAY TS 16:00 VALERENGA (W) 2-2 ARNA-BJORNAR (W) Finished - 2-2 - - - - - - (41)NIELSEN THERESA
411 RUSSIA FNL 16:00 FAKEL VORONEZH 0-3 ENISEY Finished - 0-3 - - - - 1 - SAMODIN SERGEY(44)
412 RUSSIA FNL 16:00 FC TOSNO 1-1 SPARTAK MOSCOW 2 Finished - 1-0 - - 3 - 3 1 DAVYDOV DENIS(82)
413 RUSSIA FNL 16:00 KHIMKI 1-1 VOLGAR ASTRAKHAN Finished - 0-1 - - - - 2 - (77)NILSEN TIM
414 RUSSIA FNL 16:00 SHINNIK YAROSLAVL 2-1 NEFTEKHIMIK Finished - 2-0 - - - - 2 - MULLIN KAMIL(60)
415 RUSSIA STH 16:00 AFIPS 3-1 DRUZHBA MAYKOP Finished - 1-0 - - - - - - (55)HAYMANOV IGOR
416 SOUTH AFRICA PSL 16:00 FREE STATE STARS 1-2 POLOKWANE CITY Finished - 1-2 - - - - - - RAMAGALELA RODNEY(43)
417 SOUTH AFRICA NFD 16:00 BLACK LEOPARDS 3-2 AMAZULU Finished - 2-1 - - - - - - KHENYEZA MABHUTI(54)
418 SOUTH AFRICA NFD 16:00 FC CAPE TOWN 1-0 JOMO COSMOS Finished - 0-0 - - - - - - (50)NGUZANA LUCKY
419 SOUTH AFRICA NFD 16:00 MBOMBELA UNITED 3-0 SANTOS FC Finished - 1-0 - - - - - - (61)MASIYA THAMSANQA
420 SOUTH AFRICA NFD 16:00 REAL KINGS FC 0-1 ROYAL EAGLES Finished - 0-0 - - - - - -
421 SOUTH AFRICA NFD 16:00 STELLENBOSCH FC 4-0 MTHATHA BUCKS Finished - 2-0 - - - - - - (56)MUISHOND STANLEY
422 SOUTH AFRICA NFD 16:00 WITBANK SPURS 3-2 MILANO UNITED Finished - 1-1 - - - - - - (68)SHABALALA BONGANI
423 SWEDEN D1S 16:00 QVIDING FIF 0-1 OSKARSHAMNS AIK Finished - 0-1 - - - - - -
424 SWEDEN DS 16:00 IF LIMHAMN BUNKEFLO (W) 0-3 KRISTIANSTADS DFF(W) Finished - 0-3 - - - - - - EDGREN AMANDA(42)
425 THAILAND PR 16:00 BURIRAM UNITED 3-0 SISAKET Finished - 1-0 - - - - - - (84)SARACHAT SUPACHOK
426 TURKEY SL 16:00 KAYSERISPOR 3-0 ALANYASPOR Finished - 1-0 - - 3 - 3 1 (83)WELLITON SOARES
427 TURKEY 1L 16:00 ALTINORDU 2-0 SANLIURFASPOR Finished - 0-0 - - - - - - (Pen90+5)AKTAY FATIH
428 UGANDA UPL 16:00 SOANA FC 2-1 ONDUPARAKA Finished - 2-0 - - - - - - SHABAN MUHAMMAD(86)
429 UGANDA UPL 16:00 VIPERS FC 1-0 URA FC Finished - 0-0 - - - - - - (60)ODUR TONNY
430 UKRAINE 1L 16:00 AVANHARD KRAMATORSK 2-0 SKALA STRYI Finished - 1-0 - - - - - - (49)IVASHCHENKO OLEKSANDR
431 UKRAINE 1L 16:00 VERES 2-0 ARSENAL KYIV Finished - 0-0 - - - - - - (82)STEPANYUK RUSLAN
432 UZBEKISTAN PFL 16:00 LOKOMOTIV TASHKENT 7-0 FK OBOD TASHKENT Finished - 3-0 - - - - - - (Pen90+2)ALIBAEV IKRAM
433 UZBEKISTAN PFL 16:00 QIZILQUM ZARAFSHON 1-1 NASAF QARSHI Finished - 1-0 - - - - - - CERAN DRAGAN(Pen49)
434 SAUDI ARABIA D1 15:45 AL-FEIHA 2-1 OHOD Finished - 0-0 - - - - - -
435 DENMARK CR (15:30) BSF (W) - VEJLE (W) Postponed - - - - - - - - -
436 HONG KONG D1 15:30 WING YEE 3-5 SUN HEI SC Finished - 1-4 - - - - - -
437 SAUDI ARABIA D1 15:30 AL-NAJOOM 2-0 AL-SHOALAH Finished - 0-0 - - - 1 - -
438 TURKEY 1L 15:30 YENI MALATYASPOR 1-0 GOZTEPE Finished - 0-0 - - - - - 1 (73)TOZLU EREN
439 TURKEY 2LW 15:30 AMEDSPOR 2-1 KAHRAMANMARASSPOR AS Finished - 1-0 - - - - - -
440 TURKEY 2LW 15:30 ANADOLU SELCUKLUSPOR 1-2 HACETTEPE SK Finished - 1-0 - - - - - -
441 TURKEY 2LW 15:30 ANADOLU USKUDAR 1908 4-0 BUCASPOR IZMIR Finished - 1-0 - - - - - -
442 TURKEY 2LW 15:30 ERZURUM BB 0-0 FETHIYESPOR Finished - 0-0 - - - - - - -
443 TURKEY 2LW 15:30 ISTANBULSPOR AS 2-0 SIVAS BELEDIYESPOR Finished - 0-0 - - - - - -
444 TURKEY 2LW 15:30 KECIORENGUCU 2-3 FATIH KARAGUMRUK AS Finished - 0-1 - - - - - -
445 TURKEY 2LW 15:30 NAZILLI BELEDIYESPOR 4-2 PENDIKSPOR Finished - 1-2 - - - - - -
446 TURKEY 2LW 15:30 TEPECIKSPOR A.S. 2-3 KOCAELI BIRLIKSPOR Finished - 1-2 - - - - - -
447 TURKEY 2LW 15:30 ZONGULDAK KOMURSPOR 2-1 OFSPOR Finished - 1-0 - - - - - -
448 TURKEY 2LR 15:30 ANKARAGUCU 2-0 HATAYSPOR Finished - 1-0 - - - - - -
449 TURKEY 2LR 15:30 ETIMESGUT BLD. SPOR 3-2 GUMUSHANESPOR Finished - 2-2 - - - - - -
450 TURKEY 2LR 15:30 EYUPSPOR 1-4 TOKATSPOR Finished - 0-2 - - - - - -
451 TURKEY 2LR 15:30 KASTAMONUSPOR 5-0 ERCIYESSPOR Finished - 1-0 - - - - - -
452 TURKEY 2LR 15:30 MENEMEN BELEDIYE 3-3 KARSIYAKA Finished - 3-0 - - - - - -
453 TURKEY 2LR 15:30 POLATLI BUGSASSPOR 0-2 KIRKLARELISPOR Finished - 0-1 - - - - - -
454 TURKEY 2LR 15:30 SARIYER 2-0 NIGDE BELEDIYESPOR Finished - 2-0 - - - - - -
455 TURKEY 2LR 15:30 TUZLASPOR 1-0 AYDINSPOR 1923 Finished - 1-0 - - - - - 1
456 UZBEKISTAN PFL 15:30 SHURTAN GUZAR 2-3 KOKAND 1912 Finished - 1-3 - - - - - - (75)NARZULLAEV OTABEK
457 AZERBAIJAN PR 15:00 AZAL BAKU 0-3 ZIRA Finished - 0-1 - - - - - - ZALILZADA TAMKIN(Pen83)
458 AZERBAIJAN PR 15:00 KAPAZ 1-0 INTER BAKU Finished - 0-0 - - - - - - (49)FREDERICO DARIO
459 AZERBAIJAN PR 15:00 SUMQAYIT 2-1 QABALA Finished - 2-1 - - - - - - MAMMADOV ASIF(40)
460 DENMARK 2DP 15:00 BRABRAND 2-2 AVARTA Finished - 0-0 - - - - - -
461 DENMARK 2DP 15:00 DALUM 1-2 BRONSHOJ Finished - 0-1 - - - - - -
462 FINLAND NL 15:00 GBK (W) 0-4 HONKA (W) Finished - 0-1 - - - - - - VEHVILAINEN SINI(77)
463 GEORGIA UL 15:00 LOKOMOTIVI TBILISI 5-0 CHIKHURA SACHKHERE Finished - 1-0 - - - - - 1 (85)SIKHARULIDZE IRAKLI
464 GERMANY 3LG 15:00 CHEMNITZER FC 1-1 ROT-WEISS ERFURT Finished - 1-0 - - - - - - MBENDE EMMANUEL(Own77)
465 GERMANY 3LG 15:00 FSV FRANKFURT 1-2 FSV MAINZ 05 II Finished - 0-1 - - - - - - ROSSMANN MAXIMILIAN(69)
466 GERMANY 3LG 15:00 HALLESCHER FC 1-1 FC MAGDEBURG Finished - 1-0 - - - - - - CWIELONG PIOTR(46)
467 GERMANY 3LG 15:00 HANSA ROSTOCK 1-3 SV WEHEN Finished - 1-0 - - - - - - BREITKREUZ PATRICK(90+3)
468 GERMANY 3LG 15:00 JAHN REGENSBURG 0-3 HOLSTEIN KIEL Finished - 0-1 - - - - - - JANZER MANUEL(85)
469 GERMANY 3LG 15:00 SG SONN. GROSSASPACH 0-0 WERDER BREMEN II Finished - 0-0 - - - - - - -
470 GERMANY 3LG 15:00 SPORTFREUNDE LOTTE 0-0 VFL OSNABRUCK Finished - 0-0 - - - - - - -
471 GERMANY 3LG 15:00 VFR AALEN 2-1 MSV DUISBURG Finished - 1-0 - - - - - - ONUEGBU KINGSLEY(71)
472 GERMANY NTH 15:00 VFB LUBECK 1-0 LUPO-MARTINI WOLFSBURG Finished - 1-0 - - - - - - (14)NOEL GARY
473 GERMANY WST 15:00 BONNER SC 3-1 SC WIEDENBRUCK 2000 Finished - 0-1 - - - - - - (78)KREMPICKI CONNOR
474 GERMANY WST 15:00 BORUSSIA MONCHENGLADB. II 3-3 ALEMANNIA AACHEN Finished - 0-1 - - - - - - STAFFELDT TIMO(89)
475 GERMANY WST 15:00 FC VIKTORIA KOLN 5-1 ROT-WEISS OBERHAUSEN Finished - 3-1 - - - - - - (59)CANDAN FATIH
476 GERMANY WST 15:00 ROT-WEISS ESSEN 2-1 SPORTFREUNDE SIEGEN Finished - 0-1 - - - - - - (74)BEDNARSKI KAMIL
477 GERMANY WST 15:00 SC VERL 0-0 BORUSSIA DORTMUND II Finished - 0-0 - - - - - - -
478 GERMANY WST 15:00 SV RODINGHAUSEN 2-2 FC KOLN II Finished - 2-0 - - - - - - KUSIC FILIP(90+2)
479 GERMANY S/W 15:00 1899 HOFFENHEIM II 1-1 TUS KOBLENZ Finished - 1-1 - - - - - - (41)MEES JOSHUA
480 GERMANY S/W 15:00 FC KAISERSLAUTERN II 4-1 FC SAARBRUCKEN Finished - 2-0 - - - - - - (74)SCHMIDT TINO
481 GERMANY S/W 15:00 KSV HESSEN KASSEL 0-4 VFB STUTTGART II Finished - 0-3 - - - - - - RISTL MART(51)
482 GERMANY S/W 15:00 SSV ULM 1846 2-1 KICKERS OFFENBACH Finished - 2-0 - - - - - 1 DARWICHE IHAB(52)
483 GERMANY S/W 15:00 SV ELVERSBERG 3-1 FK PIRMASENS Finished - 2-0 - - - - - - (79)KEHL-GOMEZ MARCO
484 GERMANY S/W 15:00 WALDHOF MANNHEIM 4-2 WATZENBORN-STEINBERG Finished - 2-1 - - - - - - LEMKE DENNIS(87)
485 GERMANY BAV 15:00 SCHALDING-HEINING 6-0 SPVGG GREUTHER FURTH II Finished - 2-0 - - - - - - (80)KURZ ALEXANDER
486 GERMANY BAV 15:00 SV SELIGENPORTEN 1-2 TSV 1860 MUNICH II Finished - 0-2 - - - - - - (71)YETKIN ALI
487 GERMANY BLW 15:00 FF USV JENA (W) 0-2 TURBINE POTSDAM (W) Finished - 0-2 - - - 1 - - HUTH SVENJA(42)
488 KAZAKHSTAN PR 15:00 KAIRAT ALMATY 4-1 AKZHAYIK Finished - 2-0 - - - - - - VALIULLIN RUSLAN(82)
489 KAZAKHSTAN PR 15:00 TARAZ 1-2 FC ATYRAU Finished - 0-0 - - - - - - MAKSIMOVIC NOVICA(88)
490 KENYA D1 15:00 CHEMELIL SUGAR 1-1 KARIOBANGI SHARKS Finished - 1-0 - - - 1 - - OGWENO PASCAL(90+3)
491 KENYA D1 15:00 MUHORONI YOUTH 0-1 TUSKER Finished - 0-0 - - - - - - WANGA ALLAN(84)
492 KENYA D1 15:00 NZOIA SUGAR 1-1 SONY SUGAR Finished - 0-1 - - - - - - (84)RUPIAH ELVIS
493 KENYA D1 15:00 POSTA RANGERS FC 1-1 AFC LEOPARDS Finished - 1-0 - - - 1 - - FIAMENYO GILBERT(70)
494 LITHUANIA D1 15:00 STUMBRAS 1-1 FK TRAKAI Finished - 0-1 - - - - - - (57)PAPSYS MARIUS
495 POLAND 2L 15:00 RAKOW CZESTOCHOWA 1-0 BLEKITNI STARGARD Finished - 0-0 - - - - - - (90+5)KOWALCZYK FILIP
496 ROMANIA L1 15:00 ASA TARGU MURES 0-0 GAZ METAN MEDIAS Finished - 0-0 - - 3 - 1 - -
497 RUSSIA FNL 15:00 SOKOL SARATOV 1-0 TYUMEN Finished - 0-0 - - - - 2 - (63)SEMYONOV ANDREI
498 RUSSIA CTR 15:00 OREL 0-3 VITYAZ PODOLSK Finished - 0-0 - - - - - -
499 RUSSIA CTR 15:00 ZENIT PENZA 3-1 KALUGA Finished - 1-0 - - - - - - (86)MARKIN MIKHAIL
500 SWEDEN D1N 15:00 SANDVIKENS IF 2-0 TEAM TG FF Finished - 1-0 - - - - - -
501 THAILAND PR 15:00 NAKHON RATCHASIMA FC 0-0 BANGKOK UNITED Finished - 0-0 - - - - - - -
502 TURKEY 1L 15:00 DENIZLISPOR 0-0 ELAZIGSPOR Finished - 0-0 - - - - - - -
503 UZBEKISTAN PFL 15:00 DINAMO SAMARQAND 2-2 SOGDIANA JIZZAKH Finished - 0-0 - - - - - - (86)SAFAROV AMIRJON
504 UZBEKISTAN PFL 15:00 NEFTCHI FARGONA 1-1 OLMALIQ FK Finished - 0-1 - - - - - - (Pen81)KHAKIMOV SHERZOD
505 CHINA CSL 14:35 HEBEI CHINA FORTUNE 4-0 TIANJIN TEDA Finished - 4-0 - - - - - 1 (40)CHENGDONG ZHANG
506 CHINA CSL 14:35 HENAN JIANYE 2-4 GUANGZHOU FC Finished - 1-3 - - - - - - (90)BASSOGOG CHRISTIAN
507 CHINA CL1 14:35 HANGZHOU GREENTOWN 1-0 MEIZHOU HAKKA Finished - 0-0 - - - - - - (75)GUANYI WANG
508 CHINA CL1 14:35 SHENZHEN FC 1-2 QINGDAO HUANGHAI Finished - 1-0 - - - - - - RAKIC DJORDJE(85)
509 DENMARK 2DP 14:30 KJELLERUP 2-2 KOLDING IF Finished - 0-1 - - - - - -
510 GERMANY N/E 14:30 FSV BUDISSA BAUTZEN 1-3 FC SCHONBERG 95 Finished - 0-1 - - - - - - HAUFE HENRY(90+2)
511 GERMANY N/E 14:30 ZFC MEUSELWITZ 2-0 BFC DYNAMO Finished - 0-0 - - - - - 1 (73)AL-AZZAWE DAVID
512 INDONESIA L1 14:30 PERSIB BANDUNG 2-0 SRIWIJAYA FC Finished - 1-0 - - - - - - (77)HARIYADI FEBRI
513 INDONESIA L1 14:30 PUSAMANIA BORNEO 3-0 GRESIK UNITED Finished - 1-0 - - - - - - (62)SMELTZ SHANE
514 SINGAPORE SL 14:30 ALBIREX NIIGATA (S) 4-2 WARRIORS FC Finished - 2-0 - - - 1 - - ISHAK SHAHRIL(78)
515 UZBEKISTAN PFL 14:30 METALLURG BEKABAD 1-2 FK BUXORO Finished - 0-1 - - - - - - (83)ABDULLAEV ZOKHID
516 ENGLAND NL 14:15 ALDERSHOT TOWN 2-0 BRAINTREE Finished - 0-0 - - - - - - (59)MENSAH BERNARD
517 ENGLAND NL 14:15 BARROW 2-3 DOVER Finished - 1-1 - - - - - - MILLER RICKY(90+2)
518 ENGLAND NL 14:15 CHESTER 0-2 BOREHAM WOOD Finished - 0-1 - - - - - - BALANTA ANGELO(61)
519 ENGLAND NL 14:15 DAGENHAM & REDBRIDGE 1-1 WOKING Finished - 0-1 - - - - - - (83)HEARD SCOTT
520 ENGLAND NL 14:15 EASTLEIGH 1-1 WREXHAM Finished - 0-0 - - - - - - (74)TUBBS MATTHEW
521 ENGLAND NL 14:15 GATESHEAD 0-2 BROMLEY Finished - 0-0 - - - - - - DENNIS LOUIS(85)
522 ENGLAND NL 14:15 GUISELEY AFC 1-1 SOLIHULL MOORS Finished - 0-1 - - - - - - (90+1)LOWE DANNY
523 ENGLAND NL 14:15 MACCLESFIELD 0-0 SUTTON UTD Finished - 0-0 - - - - - - -
524 ENGLAND NL 14:15 MAIDSTONE UTD 0-1 TRANMERE Finished - 0-0 - - - - - - ILESANMI SAM(57)
525 ENGLAND NL 14:15 SOUTHPORT 1-1 LINCOLN Finished - 0-1 - - - - - - (88)ASHTON NEIL
526 ENGLAND NL 14:15 TORQUAY 2-0 NORTH FERRIBY UNITED Finished - 0-0 - - - - - - (86)ANDERSON MYLES
527 ENGLAND NL 14:15 YORK 2-2 FOREST GREEN Finished - 1-2 - - - - - - (48)PARKIN JON
528 AUSTRALIA WA 14:00 JOONDALUP UNITED 3-2 PERTH SC Finished - 1-2 - - - 1 - 2 (76)MAPLESTONE ARRAN
529 BULGARIA S/W 14:00 SEPTEMVRI SIMITLI 5-0 SVOBODA PESHTERA Finished - 0-0 - - - - - -
530 DENMARK CR 14:00 SKOVBAKKEN (W) 1-2 FORTUNA HJORRING (W) Finished - 0-0 - - - - - - (90)OBEL SOFIE
531 DENMARK RR 14:00 ODENSE (W) 5-0 ASA AARHUS (W) Finished - 3-0 - - - - - - (57)OLSEN BRITTA
532 FINLAND NL 14:00 PK-35 (W) 3-1 ILVES (W) Finished - 1-1 - - - - - - (90+1)ROOSA BROIJER
533 GERMANY 2BL 14:00 ARMINIA BIELEFELD 1-1 SPVGG GREUTHER FURTH Finished - 0-0 - - 2 - 1 1 DURSUN SERDAR(90+2)
534 GERMANY 2BL 14:00 FC NURNBERG 2-3 VFB STUTTGART Finished - 2-0 - - 2 - 1 - KLEIN FLORIAN(90+1)
535 GERMANY 2BL 14:00 KARLSRUHER SC 1-3 FC KAISERSLAUTERN Finished - 1-1 - - 2 - 1 - ZOUA JACQUES(87)
536 GERMANY NTH 14:00 VFL WOLFSBURG II 3-0 SV EICHEDE Finished - 1-0 - - - - - - (90+1)REICHWEIN MARCEL
537 KAZAKHSTAN PR 14:00 OKZHETPES 2-1 AKTOBE Finished - 1-1 - - - - - - (90+3)DOSMAGAMBETOV TIMUR
538 LATVIA VIR 14:00 SK BABITE 1-2 FS METTA/LU Finished - 1-1 - - - - - - IVANOVS NIKITA(80)
539 RUSSIA FNL 14:00 SIBIR 1-1 ZENIT 2 Finished - 0-1 - - 2 - 3 - (71)VOTINOV MAXIM
540 RUSSIA CTR 14:00 FC TORPEDO MOSCOW 3-0 ARSENAL TULA 2 Finished - 1-0 - - - - - 1 (Own90)SOROKIN NIKITA
541 SCOTLAND SPL 14:00 RANGERS 1-5 CELTIC Finished - 0-2 - - 2 - 2 - LUSTIG MIKAEL(87)
542 SPAIN PD 14:00 REAL SOCIEDAD 2-1 GRANADA CF Finished - 1-0 - - - - 3 - (84)JIMENEZ JUANMI
543 THAILAND PR 14:00 UBON UMT 2-1 SUKHOTHAI FC Finished - 1-0 - - - - - - (73)BERRIEX MARIANO
544 UKRAINE PR 14:00 ZIRKA KIROVOHRAD 3-2 KARPATY LVIV Finished - 3-1 - - 3 - 2 1 HUTSULYAK OLEKSIY(50)
545 UKRAINE 1L 14:00 NAFTOVYK-UKRNAFTA 1-0 MFK MYKOLAIV Finished - 0-0 - - - - - - (73)ZAGINAYLOV SERGEY
546 THAILAND PR 13:45 THAI HONDA FC 1-3 CHONBURI FC Finished - 1-2 - - - - - - DIAKITE FODE(73)
547 DENMARK RR 13:30 SONDERJYSKE (W) 2-2 SUNDBY BK (W) Finished - 1-1 - - - - - - (70)HUSTED SOPHIA
548 HONG KONG D1 13:30 SHATIN 0-2 WONG TAI SIN Finished - 0-0 - - - - - -
549 TURKEY 2LR 13:30 1461 TRABZON 7-4 INEGOLSPOR Finished - 2-1 - - - - - -
550 PORTUGAL SEG 13:15 PORTIMONENSE 3-3 LEIXOES Finished - 2-2 - - - - - - ESTEVAM BRENDON(Own86)
551 DENMARK RR 13:00 NAESBY (W) 3-1 VARDE (W) Finished - 1-0 - - - - - - ANDERSEN SOLVEIG(89)
552 ESTONIA ML 13:00 TRANS NARVA 3-1 SILLAMAE KALEV Finished - 2-1 - - - - - - (47)ELYSEE IRIE
553 JAPAN J2 13:00 THESPAKUSATSU GUNMA 1-4 NAGOYA GRAMPUS Finished - 1-0 - - - - - - GARCIA FELIPE(90+1)
554 KAZAKHSTAN PR 13:00 FC KAYSAR 0-3 FC ASTANA Finished - 0-2 - - - 1 - - MURTAZAYEV ROMAN(Pen76)
555 KAZAKHSTAN PR 13:00 SHAKHTER KARAGANDY 1-2 ORDABASY Finished - 0-2 - - - - - - (56)SHAHMETOV MARAT
556 KAZAKHSTAN PR 13:00 TOBOL KOSTANAY 0-0 IRTYSH PAVLODAR Finished - 0-0 - - - - - - -
557 LITHUANIA D1 13:00 LIETAVA JONAVA 1-4 SUDUVA MARIJAMPOLE Finished - 0-1 - - - 1 - - VEZEVICIUS ROBERTAS(84)
558 RUSSIA FNL 13:00 TAMBOV 1-0 LUCH-ENERGIYA Finished - 1-0 - - 1 - 2 - (43)DELJKIN ARTEM
559 SPAIN PDW 13:00 LEVANTE (W) 0-3 ATLETICO MADRID (W) Finished - 0-1 - - - 1 - - GONZALEZ ESTHER(82)
560 AUSTRALIA SF 12:50 SYDNEY FC 3-0 PERTH GLORY FC Finished - 3-0 - - 1 - 4 - (45+1)HOLOSKO FILIP
561 AUSTRALIA NNSW 12:30 EDGEWORTH EAGLES 2-0 CHARLESTOWN CITY Finished - 1-0 - - - - - - (63)TAYLOR BRODY
562 AUSTRALIA SA 12:30 ADELAIDE OLYMPIC 0-4 ADELAIDE CITY FC Finished - 0-1 - - - - - - COSTA ANTHONY(90+1)
563 FINLAND NL 12:30 HJK HELSINKI (W) 2-0 ONS (W) Finished - 2-0 - - - - - - (26)TALKA MOONA
564 AUSTRALIA NSW 12:00 BLACKTOWN CITY 3-2 MANLY UNITED FC Finished - 1-0 - - - - - - EGGER LEIGH(86)
565 AUSTRALIA NSW 12:00 BONNYRIGG WH. EAGLES 0-5 ROCKDALE CITY SUNS Finished - 0-1 - - - - - - FIGON JORDAN(90+1)
566 AUSTRALIA QSL (12:00) NORTHERN FURY FC - BRISBANE ROAR YOUTH Postponed - - - - - - - - -
567 AUSTRALIA VIC 12:00 HUME CITY 0-1 OAKLEIGH CANNONS Finished - 0-0 - - - - - - ZORIC GORAN(62)
568 JAPAN J2 12:00 FC GIFU 1-0 ZWEIGEN KANAZAWA Finished - 1-0 - - - - - - (38)HENIK ANDRADE
569 JAPAN J2 12:00 MATSUMOTO YAMAGA 4-0 KAMATAMARE SANUKI Finished - 1-0 - - - - - 2 (90+5)IWAMA YUDAI
570 SPAIN PDW 11:45 RAYO VALLECANO (W) 0-4 BETIS (W) Finished - 0-0 - - - - - 1 GUERRERO IRENE(69)
571 AUSTRALIA NSW 11:30 SUTHERLAND SHARKS 0-3 WOLLONGONG WOLVES Finished - 0-1 - - - - - - TASHIRO YUZO(87)
572 AUSTRALIA QSL 11:30 BRISBANE CITY 3-1 FNQ FC HEAT Finished - 1-0 - - - - - - (90+2)HAN KUK
573 AUSTRALIA QSL 11:30 GOLD COAST CITY 1-0 OLYMPIC FC Finished - 0-0 - - - - - 1 (79)SMITH SAM
574 CHINA CL1 11:30 XINJIANG TIANSHAN 2-4 WUHAN ZALL Finished - 1-2 - - - - - - MORENO MARCELO(81)
575 CZECH REPUBLIC D2 11:15 PARDUBICE 5-0 PROSTEJOV Finished - 5-0 - - - - - - (37)PETRAN MICHAL
576 CZECH REPUBLIC D2 11:15 VIKTORIA ZIZKOV 0-1 BANIK OSTRAVA Finished - 0-1 - - - - - 1 BREDA PETR(8)
577 AUSTRALIA VIC 11:00 GREEN GULLY 2-1 MELBOURNE KNIGHTS Finished - 0-0 - - - 1 - - (Own90+3)BATUR MILAN
578 INDONESIA L1 11:00 BHAYANGKARA SURABAYA 1-2 PS TNI Finished - 0-1 - - - - - 2 (90+1)JAVIER DINAN
579 ROMANIA L2 11:00 CS AFUMATI 2-1 CHINDIA TARGOVISTE Finished - 0-1 - - - - - - (88)ZAHARIA ALIN
580 ROMANIA L2 11:00 CS LUCEAFARUL ORADEA 3-0 CSM RAMNICU VALCEA Finished - 0-0 - - - - - -
581 ROMANIA L2 11:00 CS MIOVENI 5-1 METALUL RESITA Finished - 2-0 - - - - - - (90+2)NILA ANDREI
582 ROMANIA L2 11:00 FC CLINCENI 3-0 CS UNIREA TARLUNGENI Finished - 0-0 - - - - - -
583 ROMANIA L2 11:00 OLIMPIA SATU MARE 1-1 FC POLITEHNICA TIMISOARA Finished - 1-1 - - - - - - TAUB CAROL(11)
584 ROMANIA L2 (11:00) SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - ACS BERCENI Canc - - - - - - - - -
585 ROMANIA L2 (11:00) SOIMII PANCOTA - ACS FORESTA SUCEAVA Canc - - - - - - - - -
586 CHINA CL1 10:45 SHANGHAI SHENXIN FC 2-0 BOADING YINGLI YITONG Finished - 0-0 - - - - - - (66)CHAORAN PAN
587 CHINA CSL 10:30 LIAONING WHOWIN FC 2-4 BEIJING GUOAN Finished - 0-1 - - - - - - (90+4)CHAMANGA JAMES
588 CHINA CSL 10:30 TIANJIN QUANJIAN 2-2 JIANGSU SUNING Finished - 1-1 - - - - - - (Pen66)PATO ALEXANDRE
589 CHINA CSL 10:30 YANBIAN FUNDE 1-0 CHANGCHUN YATAI Finished - 0-0 - - - - - - (63)BO JIN
590 CHINESE TAIPEI ICL 10:30 MING CHUAN UNIV. 7-0 TAINAN CITY Finished - 4-0 - - - - - -
591 AUSTRALIA QSL 10:00 SWQ THUNDER 2-1 WESTERN PRIDE Finished - 0-0 - - - - - - ENDEAN ADAM(55)
592 AUSTRALIA WA 10:00 ARMADALE 0-0 BAYSWATER CITY Finished - 0-0 - - - - - - -
593 AUSTRALIA WA 10:00 COCKBURN CITY 2-2 INGLEWOOD UNITED Finished - 0-1 - - - - - - (62)ROBINSON DANIEL
594 AUSTRALIA WA 10:00 ECU JOONDALUP 3-1 MANDURAH CITY Finished - 0-0 - - - - - - (89)SMITH GORDON
595 AUSTRALIA WA 10:00 FLOREAT ATHENA 2-1 SORRENTO Finished - 0-0 - - - - - - (70)STYNES JONATHAN
596 AUSTRALIA WA 10:00 SUBIACO 2-0 PERTH GLORY YOUTH Finished - 0-0 - - - - - - (64)CANDLISH JORDAN
597 CHINA CL1 10:00 NEI MONGOL ZHONGYOU 1-0 BEIJIN BG Finished - 0-0 - - - - - - (56)NIZAMDIN EPENDI
598 HONG KONG SF 10:00 KITCHEE SC 2-1 SOUTHERN Finished - 1-0 - - - - - - (75)TONG KIN MAN
599 CHINA CL1 09:30 DALIAN TRANSCENDENCE 2-1 YUNNAN LIJIANG Finished - 0-0 - - - - - - (90+3)JUN SHENG
600 JAPAN J2 09:00 JEF UNITED CHIBA 2-0 TOKUSHIMA VORTIS Finished - 1-0 - - - - - 1 (90+4)IBUSUKI ISSEI
601 JAPAN J2 09:00 ROASSO KUMAMOTO 1-4 YOKOHAMA FC Finished - 1-3 - - - - - - IBBA LAAJAB(71)
602 SOUTH KOREA KL 09:00 JEONNAM DRAGONS 2-1 GANGWON FC Finished - 0-0 - - - - - - KIM SEUNG-YONG(90+1)
603 SOUTH KOREA KL 09:00 POHANG STEELERS 1-2 SANGJU SANGMU FC Finished - 0-1 - - - - - - JOO MIN-KYU(90+1)
604 SOUTH KOREA KLC 09:00 ANSAN GREENERS 0-1 SEONGNAM FC Finished - 0-1 - - - - - - HWANG UI-JO(9)
605 SOUTH KOREA KLC 09:00 FC ANYANG 0-1 BUSAN I PARK Finished - 0-0 - - - - - - KIM MOON-HWAN(69)
606 AUSTRALIA SA 08:30 CROYDON KINGS 1-2 ADELAIDE UNITED II Finished - 0-1 - - - - - - MARICIC JORDAN(53)
607 AUSTRALIA SA 08:30 CUMBERLAND UNITED 0-4 CAMPBELLTOWN CITY Finished - 0-3 - - - 1 - - STRAIN TOM(90+2)
608 AUSTRALIA SA 08:30 W. TORRENS BIRKALLA 1-0 PARA HILLS KNIGHTS Finished - 0-0 - - - - - - (66)SUZUKI FUMIYA
609 AUSTRALIA SA 08:30 WEST ADELAIDE 2-1 ADELAIDE COMETS Finished - 1-0 - - - 1 - 1 WELSH ALLAN(Pen76)
610 CHINESE TAIPEI ICL 08:30 ROYAL BLUES FC 0-4 TAIPOWER Finished - 0-1 - - - - - -
611 AUSTRALIA ACT 08:00 MONARO PANTHERS 1-2 GUNGAHLIN UNITED Finished - 1-2 - - - - - -
612 AUSTRALIA ACT 08:00 TUGGERANONG UNITED 3-3 RIVERINA RHINOS Finished - 1-1 - - - - - - BAILEY DARREN(90+3)
613 AUSTRALIA VIC (08:00) AVONDALE FC - KINGSTON CITY FC Postponed - - - - - - - - -
614 AUSTRALIA VIC 08:00 NORTH GEELONG 2-2 ST ALBANS SAINTS Finished - 1-2 - - - - - - (59)DOIG ANDREW
615 JAPAN J2 08:00 AVISPA FUKUOKA 1-0 TOKYO VERDY Finished - 0-0 - - - - - - (82)WELLINGTON LUIS
616 JAPAN J2 08:00 MITO HOLLYHOCK 3-2 MACHIDA ZELVIA Finished - 2-0 - - - - - - SHIGEMATSU KENTARO(90+2)
617 JAPAN J2 08:00 OITA TRINITA 1-3 KYOTO SANGA Finished - 0-1 - - - - - - (77)KOTEGAWA KOKI
618 JAPAN J3 08:00 CEREZO OSAKA U23 0-1 TOCHIGI SC Finished - 0-0 - - - - - - HIROSE KENTA(73)
619 JAPAN L1 08:00 URAWA (W) 0-0 SENDAI (W) Finished - 0-0 - - - - - - -
620 RUSSIA FNL 08:00 SKA-KHABAROVSK 0-0 SPARTAK NALCHIK Finished - 0-0 - - - - - - -
621 AUSTRALIA NNSW 07:30 NEWCASTLE JETS YOUTH 0-1 VALENTINE PHOENIX Finished - 0-1 - - - - - - PAUL MATTHEW(42)
622 JAPAN J2 07:00 EHIME FC 2-0 MONTEDIO YAMAGATA Finished - 2-0 - - - - - - (38)TAMABAYASHI MUTSUMI
623 JAPAN J2 07:00 FAGIANO OKAYAMA 0-2 SHONAN BELLMARE Finished - 0-1 - - - - - - SUGIOKA DAIKI(90+2)
624 JAPAN J2 07:00 RENOFA YAMAGUCHI 0-3 V-VAREN NAGASAKI Finished - 0-0 - - - - - - JUANMA DELGADO(Pen83)
625 JAPAN J3 07:00 FUJIEDA MYFC 1-1 KATALLER TOYAMA Finished - 1-0 - - - - - - KOKEGUCHI TAKUYA(79)
626 JAPAN JFL 07:00 HONDA LOCK 0-3 VANRAURE HACHINOHE Finished - 0-2 - - - - - - KANAKUBO SAI(Pen72)
627 JAPAN JFL 07:00 MARUYASU OKAZAKI 3-0 RYUTSU KEIZAI Finished - 3-0 - - - - - - (32)YONEZAWA KENGO
628 JAPAN JFL 07:00 MIO BIWAKO SHIGA 0-0 FC OSAKA Finished - 0-0 - - - - - - -
629 JAPAN JFL 07:00 NARA CLUB 3-3 FC IMABARI Finished - 2-2 - - - - - - (69)SAKAMOTO SHUSUKE
630 JAPAN JFL 07:00 SONY SENDAI FC 3-0 BRIOBECCA URAYASU Finished - 2-0 - - - - - - (69)ARIMA JUN
631 JAPAN JFL 07:00 TOCHIGI UVA FC 0-1 VERSPAH OITA Finished - 0-0 - - - - - - KURADA ARIMA(73)
632 JAPAN JFL 07:00 TOKYO MUSASHINO 0-0 REINMEER AOMORI Finished - 0-0 - - - - - - -
633 JAPAN JFL 07:00 VEERTIEN KUWANA 1-2 HONDA FC Finished - 1-1 - - - 1 - - OMACHI SHOGO(85)
634 JAPAN L1 07:00 ELFEN SAYAMA (W) 0-1 NIIGATA (W) Finished - 0-1 - - - - - - KAMIONOBE MEGUMI(21)
635 JAPAN L1 07:00 INAC KOBE LEON. (W) 2-0 JEF UNITED CHIBA (W) Finished - 0-0 - - - - - - (83)OHNO SHINOBU
636 JAPAN L1 07:00 NOJIMA STELLA (W) 1-0 IGA KUNOICHI (W) Finished - 1-0 - - - - - - (20)KAWASHIMA HARUNA
637 JAPAN L1 07:00 NTV BELEZA (W) 1-1 NAGANO PARCEIRO (W) Finished - 0-1 - - - - - - (72)UEKI RIKO
638 MEXICO CL 04:30 VERACRUZ 1-0 MONTERREY Finished - 1-0 - - 3 - 3 1 (15)RIOS AREVALO
639 ECUADOR D1 04:00 DEPORTIVO CUENCA 2-1 RIVER ECUADOR Finished - 0-0 - - - 1 - - (90+4)CUCCO BRIAN
640 ECUADOR D2 03:30 LDU LOJA 0-0 AMERICA DE QUITO Finished - 0-0 - - - - - - -
641 ARGENTINA PD 03:15 INDEPENDIENTE 2-2 ESTUDIANTES L.P. Finished - 1-1 - - 2 - 4 - (Pen56)BARCO EZEQUIEL
642 USA MLS 02:30 TORONTO FC 2-0 HOUSTON DYNAMO Finished - 2-0 - - - - 2 - (32)ALTIDORE JOZY
643 PARAGUAY AP 02:10 DEPORTIVO CAPIATA 0-1 SOL DE AMERICA Finished - 0-1 - - - - - - LEDESMA EDUARDO(Own6)
644 CHILE CL 02:00 UNIVERSIDAD DE CONCEPCION 1-0 DEPORTES TEMUCO Finished - 0-0 - - 2 - 2 1 (49)ALARCON FRANCISCO
645 ARGENTINA PD 01:00 QUILMES 1-0 TALLERES CORDOBA Finished - 0-0 - - 4 1 3 - (63)ORIHUELA MATIAS
646 ECUADOR D1 00:00 FUERZA AMARILLA 0-3 BARCELONA SC Finished - 0-1 - - - 1 - - VELASCO PEDRO(74)
647 PARAGUAY AP (00:00) LIBERTAD - DEPORTIVO CAPIATA Postponed - - - - - - - - -
648 PARAGUAY AP 00:00 RUBIO NU 1-2 CLUB NACIONAL Finished - 1-0 - - - 1 - - BAREIRO FREDY(79)
Powered by ExactScores.com
Data provided by XScores.com
Cashout Virtual Game Goods without Commision

Commission-Free Gaming Virtual Goods Marketplace and Trading Platform. Sell virtual game goodies for real cash in Paypal Without Commission. Cash out for real money

Your advertisement here

Advertise successfully and put now your advertisement here

Advertise by ExactScores.com:

Saturday, 29 April 2017, 15:25:05 GMT


Soccer livescores, soccer livescore, soccer live scores, soccer live score, real-time soccer, soccer news, soccer feed, soccer feeds, soccer feed for your site, soccer feeds for your site, soccer feed for webmaster, soccer feed for webmasters, soccer feeds for webmaster, soccer feeds for webmasters, soccer js feed, soccer js feeds, soccer javascript feed, soccer javascript feeds, soccer script feed, soccer script feeds, soccer scripts feed, soccer scripts feeds, soccer livescore feed, soccer livescore feeds, soccer livescores feed, soccer livescores feeds, soccer live score feed, soccer live score feeds, soccer live scores feed, soccer live scores feeds